Published on Monday, 04 July 2016 07:02

LC Waikiki


Нова локація магазину LC Waikiki!

02.08.2016 відчинив свої двері новий магазин мережі LC Waikiki у ТРЦ «Art Mall».

Магазин, що займає площу в 496 м2, виконаний в концепті D&P Light, має ще більше світла, простору та можливостей для приємних покупок.

В магазині LC Waikiki ви знайдете для себе трендові моделі одягу, взуття та аксесуарів. Вам не потрібно витрачати час у пошуках цікавого фасону сорочки, плаття чи брюк для себе або для своєї дитини, бо все це Ви знайдете в одному магазині, назва якого LC Waikiki! Родзинкою магазину в ТРЦ Art Mall буде оновлена колекція дитячого одягу.

LC Waikiki - це бренд для всієї родини, адже компанія виготовляє одяг для чоловіків, жінок, підлітків, дітей, новонароджених та навіть одяг для майбутніх мам.

LC Waikiki - торгова марка, що була заснована в 1985 році у Франції та в 1997 році була придбана турецькою Taha Group. І вже протягом 18 років продовжує свій шлях під гаслом «Кожен заслуговує гарно вдягатися» та беззаперечно виконує поставлену перед собою місію «одягати людей відповідно до їх власного стилю і можливостей для того, щоб вони почували себе добре». LC Waikiki – лідер в секторі готового одягу, на сьогоднішній день нараховує 638 магазинів у 28 країнах світу.