Published on Wednesday, 26 August 2020 11:08

Аскона


«Аскона» - шведська компанія, лідер індустрії товарів для сну, а також є найбільшою фабрикою з виробництва ортопедичної продукції в Східній Європі.

«Аскона» входить до складу шведського концерну HildingAndersGroup, лідируючого виробника ліжок і матраців в Європі і Азії. Концерн HildingAnders представляє свою продукцію на 27 Європейських і 13 азіатських ринках. Більш ніж за 20-річний досвід роботи ми заслужили високу репутацію на світовому ринку: такі всесвітньо відомі мережі готелів, як Hilton, Radisson SAS, Marriott і інші, довіряють сон своїх постояльців нашої компанії. У 2011 році «Аскона» в складі HildingAnders вийшла на український ринок. «Наше завдання - представити українським споживачам якісний продукт з гарантією європейського лідера, продукт, якому довіряють вже більше 8 мільйонів людей. Ми віримо, що товари для здорового сну «Аскона» викличуть таку ж довіру на Україні. Адже наша місія - робити все для задоволення їхніх потреб у здоровому і комфортний сон ».

Наші бренди:

Askona Матраци Askona - одні з кращих матраців на ринку СНД по співвідношенню інновації / висока якість / розумна ціна; На матрацах Askona сплять більше 8 мільйонів людей. Mediflex Матраци та аксесуари для сну Mediflex розроблені консультантом ХК «Аскона», знаменитим академіком В. І. Дикуля спеціально для людей, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату. Serta 75 років компанія Serta успішно працює на світовому ринку матраців, залишаючи позаду своїх конкурентів завдяки постійним дослідженням в області сну і інноваційним розробкам. King Koil King Koil - це справжнє значення розкоші! Компанія заснована ще в 1898 году. Матраси King Koil визнані кращими спальними системами в світі! Бренд представлений більш ніж в 40 країнах світу на 5 континентах і є самим віддається перевага брендом матраців серед мільйонерів по всьому світу.

Соціальні мережі:

https://askona.ua/

https://www.instagram.com/askona_ua/

https://www.facebook.com/askona.ua