Published on Tuesday, 15 May 2018 06:34

LadyLand

Запрошуємо до казки LadyLand!

Яскраві лялькові персонажі очікують і сумують без маленьких господарів в затишному кольоровому залі з безліччю цікавинок для гри, неймовірно реалістичними продуманими будиночками на будь-який смак. Захоплююча гра чекає! Тільки якісні ляльки та аксесуари, привезені спеціально для нашої казки з США, знайомі герої «Barbie» та «Monster High».

            Сумно не буде! Адже з малечею завжди буде супроводжуючий до казки –аніматор (партнер у грі, ігровий партнер, ігровий друг), який, окрім цікавої гри, забезпечить цілком комфортне та безпечне перебування. Такі питання, як попити, поїсти, владнати маленькі негаразди, познайомитись з іншими відвідувачами та будь-які інші  можна сміливо довірити професіоналу дитячого комфорту.

             Накопичились справи? Сміливо довірте свою дитину нам хоч на цілий день. Адже тут цікаво та яскраво, можна спілкуватися, гратися, знайомитися, розвиватися та створювати особисті відеоогляди ляльок або дати волю фантазії на унікальні ігрові сценарії. Тут немає обмежень для творчого розвитку дітей і вільного часу батьків!

            Агов! Розшукуються юні блогери!

Ти вже досвідчений блогер чи тільки мрієш пірнути у мегасучасний стрім? Знімай свій власний авторський відеоролик та розміщуй його на нашому каналі Lady Land на Youtube.

            Казковий простір Lady Land ідеальний для вашої вражаючої фотосесії, результат якої приречений зібрати тисячі лайків.

Lady Land робить казку доступною для кожного. Саме з цією метою разом з благодійною організацією «Всесвіт щасливих дітей» проводимо збір коштів для дітей-сирот та будь-кого, хто потребує нашої з вами допомоги. Дарувати казку спроможний тільки справжній чарівник. Ми надамо вам унікальну можливість ним стати!

Instagram:www.instagram.com/lady_land_ua/ Facebook: www.facebook.com/LadyLandUA/