Ресторан быстрого питания
Печена картопля


Ресторан швидкого обслуговування «Печена Картопля» в ТРЦ «Art Mall» входить в мережу однойменних ресторанів, розташованих в крупних торгівельних центрах в таких містах України, як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Кривий Ріг. І в кожному ресторані «Печена Картопля» Вас чекатиме фірмова кухня, привітний персонал, високі стандарти якості і сервісу.

Ресторани «Печена Картопля» пропагандують ідею не тільки швидкого, але й корисного харчування. Ми втілюємо на практиці принципи корисного сполучення натуральних продуктів і використовуємо для цього унікальну технологію приготування продуктів без застосування відкритого вогню, фритюру та води.

До складу фірмового меню входять смачні й корисні блюда.

Основний компонент – велика картопля, запечена у фользі та збита з вершковим маслом і сиром у смачне пюре. Оригінальні салати-наповнювачі (більш десятка) будуть до смаку навіть самим вибагливим Відвідувачам.

Гарячі бутерброди, Роли, Запечені страви, наприклад, Рататуй або Гратен, а на десерт - спілі соковиті яблука, запечені у фользі з додаванням натуральних фруктових та ягідних наповнювачів.

Крім того, у нашому меню представлені оригінальні салати, смачні супи та чудові десерти.

Різноманітні напої швидко вгамують спрагу.

Чи відомо Вам, що...

  • Всупереч поширеній думці від картоплі не товстіють. Проста відварена або запечена картопля містить усього біля 90 ккал (на 100 г) - менше ніж солодкі йогурти!
  • Найбільш корисна картопля, запечена у золі або фользі. Тільки в цьому випадку у ній зберігаються всі поживні речовини.
  • По вмісту вітаміну С картопля перевершує цибулю, виноград та червону смородину.

www.kartoplya.com
Тел. (044) 220-35-17