Опубликовано 27.03.2014
Нравится

Дитяче місто професій
KidsWillKidsWill - це перше в Україні дитяче місто професій, де понад 30 ігрових станцій, на яких дітки зможуть опанувати різні професії та навчитися чомусь новому. У містечку розташувалися станції телестудія, редакція газети, студія моди та краси, поліцейська та пожежна ділянки, лікарня, будівництво та інші майданчики. Шляхом гри та імпровізації діти опановують професії та розкривають свої таланти: розшукують бандитів, розробляють модні луки, беруть інтерв'ю та виступають на сцені. Тут кожна дитина (від 2 до 16 років) може на якийсь час стати дорослою і самостійною: влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Головна мета проекту – надати дітям можливість проявити себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти та відчути економічні та правові засади, на яких базується життя сучасного суспільства.

На території міста знаходяться понад 30 навчально-розважальних станцій різних тематик, на яких знайомлять із 1-5 професіями — тут і дня може не вистачити, щоб спробувати все. Ігровий процес на станціях дуже реалістичний. Діти розглядають клітини крові в лабораторії в мікроскоп, беруть у батьків інтерв'ю, їздять на міні-сміттєвозі, ловлять злочинців по фотороботу та багато іншого.

KidsWill — місто, де господарюють виключно діти. Юні лікарі, пожежники, поліцейські, художники та моделі ходять на роботу, отримують гроші та витрачають їх на розваги після трудового дня. Виглядає все це так: аніматори на спеціально обладнаних станціях навчають бажаючих певній професії та видають молодим фахівцям зарплату за досягнення.

Пізнавально-ігровий процес не обмежений за часом – працює місто професій щодня з 10:00 до 21:45 — можна грати доки не набридне. На території KidsWill працює дитяче кафе, де можна перекусити.

У KidsWill створено всі умови для будь-якого свята для дитини, а особливо святкування дитячого дня народження. Імениннику, на вибір, запропонують спеціально підготовлені варіанти тематичних ігрових сценаріїв, з урахуванням віку дитини, її інтересів та побажань батьків. Сценарії – це не просто костюмовані вечірки, а унікальні програми з конкурсами, секретними завданнями, відвідуванням станцій міста професій та на завершення – запальною дискотекою. Івент-група KidsWill втілює в життя найнезвичайніші сценарії та ідеї та забезпечує індивідуальний підхід до кожного гостя. Незабутні враження, веселощі та відмінний настрій – гарантовані дітям та дорослим!

KIDSWILL - це місто, в якому все адаптовано для дітей, граючи «в професії», кожна дитина зможе відкрити для себе світ дорослих, надихнутися якоюсь професією та зрозуміти, на які предмети у школі потрібно звернути увагу.

Вартість вхідного квитка для дітей (від 4 до 16 років):
У будній день – 240 грн.
У вихідні та святкові дні – 300 грн.
*У період святкових днів, працюємо за цінами вихідного дня.

Вартість вхідного квитка для дорослих:
У будній день – 100 грн.
У вихідні та святкові дні – 100 грн.

*Діти молодше 4-х років відвідують станції міста професій KidsWill безкоштовно у супроводі дорослого, який придбав вхідний квиток.

Телефони для довідок: 098/093/066 - 38 38 353

Час роботи:
З понеділка до неділі з 10:00 до 21:00 без перерви.

Адреса: м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ "ARTMall", 2-й поверх, KidsWill.

Сайт:
kidswill.com.ua

Безкоштовний трансфер від станції метро Видубичі, Теремки