Галерея
«A-Gallery»Незабаром A-Gallery, Art Mall і студія анімації Green Bean представляють перший у Європі просторовий мультфільм "Заврики".

Також відкрита нова виставка, присвячена 75-й річниці трагедії Бабиного Яру…

«Не питай, по кому подзвін – бо він по тобі».

Їх винищували за те, що вони були іншої національності, говорили іншою мовою та мали відмінне від інших віросповідання. Їх катували ні за що...за право бути людиною.

Жорстокість, яка не мала меж. Біль, що не забудеться.

Вранці, 29 вересня 1941 року, євреї різних куточків Києва, виконуючи наказ нацистів, прямували в район Лук’янівського кладовища. Під приводом перепису та переселення, вони йшли до місця, звідки ніколи не повернуться.

В Бабиному Яру було знищено понад 100 тисяч людей, дві третини з яких були євреями. Серед жертв трагедії є також роми, українські націоналісти, радянські підпільники...

Виставка «По обидва боки Бабиного Яру» – сучасний мультимедійний проект, що представляє історію єврейської громади до початку Другої світової війни, трагедію Бабиного Яру та боротьбу за збереження пам’яті про жертв геноциду.

Ніколи знову...

З 29 вересня по 1 листопада, з 10:00 до 21:45, в A-Gallery

В торговом центре представлена уникальная в своем роде галерея "A-Gallery", в которой будут представляться разнообразные выставки и показы.


A-Gallery − это 1400 м2 современного выставочного пространства, которое дает возможность проводить различные выставки, независимо от размера экспозиции и экспонатов.

Наша цель − быть интересными и удивлять посетителей всех возрастов.

Мы предлагаем постоянным посетителям ТРЦ быть в центре интересных культурных событий мирового значения.

Команда выставочного центра открыта к сотрудничеству, рада предложениям по организации совместных и коммерческих проектов, готова предоставить выставочные площади под оригинальные и интересные экспозиции.

Информация о площадке:

Общая площадь: 1400 кв.м.
Выставочная площадь: 1300 кв.м.

Контактный телефон: (067) 344-69-99Посетите нашу группу на фейсбуке: https://www.facebook.com/AGallery2014


Запись на групповые посещения 490-28-28; 098-38-38-353