Опубликовано 15.04.2014

КЛУБ ЛОЯЛЬНОСТІ ART MALL ВІТАЄ ВАС!

КЛУБ ЛОЯЛЬНОСТІ TРЦ “ART MALL”

Мистецтво примножувати час!

1. ЯК ОТРИМАТИ КАРТУ КЛУБУ ЛОЯЛЬНОСТІ

Для того, щоб отримати карту Клубу лояльності ART MALL, Вам необхідно здійснити покупку в будь-якому магазині ТРЦ ART MALL на суму більше ніж 300 грн та заповнити анкету, яку можна отримати у адміністратора (1-ий поверх, головний вхід ТРЦ «ART MALL»), або роздрукувати на сайті за адресою: www.artmall.ua заповнити та віддати адміністратору ТРЦ. На основі Ваших анкетних даних створюється Ваш особовий рахунок Клубу лояльності ART MALL, на який наділі зараховуються бонуси. Перші бонуси будуть зараховані на Ваш рахунок вже за саму процедуру реєстрації!

2. ПРОВОДЬТЕ ВАШ ЧАС В ТРЦ “ART MALL”, ОТРИМУЙТЕ ТА НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСИ.

При відвідуванні ТРЦ ART MALL наша автоматична система впізнає, наша автоматична система впізнає Вас, що дозволить Клубу лояльності ART MALL нарахувати на Ваш рахунок Клубу певну кількість бонусів за визначеними правилами. Чим більше часу в ТРЦ ART MALL Ви проводите тим більше накопичуєте бонусів. Детальну інформацію Ви зможете отримати на сайті www.artmall.ua

3. НАКОПИЧУЙТЕ БОНУСИ, ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ ТА ІНШІ ПЕРЕВАГИ ВІД ТРЦ “ART MALL”

Ваші відвідування ТРЦ “ART MALL” та покупки в місцях розваг та торгівлі, які беруть участь у Клубі лояльності ART MALL будуть автоматично перераховані за обумовленими правилами в умовні бонусні одиниці та переведені на Вашу на карту Клубу. Надалі Ви зможете обміняти їх на подарунки та різноманітні привілеї в ТРЦ “ART MALL”. Усю необхідно інформацію щодо нарахування бонусів, Ваших винагород та привілеїв Клубу лояльності, Ви зможете отримати на сайті www.artmall.ua в своєму Особовому Кабінеті учасника Клубу лояльності, а також в зручному мобільному додатку, який Ви зможете завантажити на свій електронний пристрій. Також Ви можете самостійно перевірити статус своїх накопичень за допомогою інфокіосків з наклейкою «Клуб лояльності ART MALL», що знаходяться на першому та другому поверхах нашого ТРЦ, або отримати інформацію у адміністратора ART MALL.

КЛУБ ЛОЯЛЬНОСТІ ART MALL – МИСТЕЦТВО ПРИМНОЖУВАТИ ЧАС!

Детальніше про Клуб лояльності дізнавайтесь за телефоном +38 067 537 68 57

Умови Програми лояльності ТРЦ ART MALL:

  1. 1. Для отримання пластикової карти учасника програми лояльності ТРЦ ART MALL потрібно здійснити покупку в будь-якому магазині ТРЦ ART MALL на суму більше ніж 300 грн. та підійти з чеком до інформаційної стійки на 1-му поверсі , біля центрального входу в ТРЦ ART MALL.
  2. 2. Заповнити анкету та отримати картку учасника програми лояльності.
  3. 3. Картка учасника програми лояльності діє в точках продажу, що беруть участь у Програмі лояльності. Їх перелік може змінюватися, інформація на офіційному сайті ТРЦ або у адміністратора ТРЦ.
  4. 4. Картка учасника програми лояльності не може бути використана для здійснення банківських, кредитних, платіжних чи інших операцій, які не передбачені умовами Програми лояльності.
  5. 5. Програма розрахована суто для особистого користування осіб. Бонуси та винагороди Програми лояльності не можна передавати, продавати чи в будь-який інший спосіб відчужувати.
  6. 6. Для нарахування бонусів при здійсненні покупки в точці продажу–партнеру програми лояльності ТРЦ ART MALL власник картки повинен пред'являти її кожного разу, перед здійсненням оплати покупки на касі.
  7. 7. Нараховані за покупки та відвідування бонуси реєструються і підсумовуються на Рахунку Учасника. Набрані бонуси не можуть бути переведені в грошовий еквівалент і виплачені Учасникові готівковими коштами.
  8. 8. Більш детальні умови програми лояльності можна дізнатися в ТРЦ ART MALL біля інформаційної стійки у адміністратора чи за телефоном +38 067 537 68 57.