Опубликовано 18.03.2014

Детальна інформація
ТОРГІВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНОГО ЦЕНТРУ «ART MALL»


Запропонувавши нашим гостям широкі можливості для розваг, шопінгу та активного проведення часу для всієї родини, ми постаралися створити максимально приємну та комфортну атмосферу в ТРЦ, яка щоразу дивуватиме, дозволяючи зіткнутися зі світом прекрасного та незвичайного.

Знайди свій вид відпочинку та розваг у ART MALL:

  • Пізнавальні та розвиваючі заняття для дітей − дитяче місто професій KidsWill
  • Активний відпочинок - Лижні тренажери Proleski
  • WOW park – інноваційний учбово-розважальний центр. Площа якого становить 1400 кв.м.в розташована безліч ігрових активностей, спрямованих на розумовий та фізичний розвиток дітей будь-якого віку. Активний ігровий простір включає яскраві просторі зали для проведення незабутніх заходів за нашими унікальними програмами, сцену, на якій проводяться дискотеки, майстер-класи, розіграші та багато цікавих активностей. Родзинкою простору є великий корабель, «пришвартований» до скель із гірками, що ведуть у море кольорових конструкторів для малюків.

Шопінг у ART Mall це:

  • 200 магазинів, які пропонують широкий вибір одягу, взуття, парфумерії, аксесуарів та біжутерії, білизни, товарів для дому
  • Найкращі у своїй категорії якірні орендарі: 1-й у Києві гіпермаркет Fozzy (10 000 кв. м)
  • Дитячий супермаркет (1000 кв. м)

Для всіх, хто любить смачно поїсти, ми відкриваємо 2 тематичні ресторани, 6 ресторанів швидкого обслуговування, 2 кав'ярні та дитяче кафе.

В ART MALL ми розробили та реалізували гарний, креативний дизайн інтер'єрів та екстер'єрів, побудований на елементах сучасного мистецтва.
У коридорах та атріумах ТРЦ розташується галерея робіт сучасних українських художників та об'єкти доповненої реальності.
Докладніше ознайомитися з інтер'єрами ТРЦ ви можете у нашій фотогалереї.

Загальна площа ТРЦ – 50 000 кв. м, наземний паркінг – 1 300 машиномісць.