Опубликовано 27.03.2014
Нравится

Гірськолижний клуб
Proleski
комплекс унікальних гірськолижних тренажерів


Якщо втомилися від міського ритму, ніяк не можете дочекатися зимового сезону, аби скоріше стати на лижі або борд – запрошуємо вас до гірськолижного клубу PROLESKI.

  • Навчитися кататися на гірських лижах та сноуборді
  • Підготуватися до лижного сезону та вдосконалити свою майстерність
  • У міжсезоння чудово провести час із друзями-лижниками, похвалитися результатами та поділитися досвідом
  • Навчити дітей катанню на гірських лижах та сноуборді поза гірськолижним схилом та у будь-яку пору року
  • Спробувати альтернативний вид фітнесу (10 хвилин занять замінюють 20-25 хвилин на орбітреку)

PROLESKI - це комплекс із 4-х унікальних гірськолижних тренажерів, один з яких змінює поздовжні та поперечні кути нахилу (вгору-вниз та вліво-вправо) безпосередньо під час катання.

Лижні тренажери (нескінченний схил) був створений французьким тренером з гірських лиж ще у 60-ті роки саме для відпрацювання, удосконалення, а також виправлення елементів гірськолижної техніки французьких спортсменів.

Які переваги надає тренажер Proleski?1. При катанні на гірських лижах або сноуборді на тренажері Proleski тіло спортсмена отримує навантаження, таке саме, як під час руху по схилу.
2. Десять хвилин безперервних занять на тренажері дорівнюють до 3 км спуску, а одну годину - до 18 км
3. Статистика показує, що лижники, які перед поїздкою на курорт тренувалися на тренажері, набагато впевненіше почуваються і значно рідше отримують травми на відкритих схилах.
4. Одне заняття на тренажері замінює цілий день тренувань у горах.
5. У вартість катання входять послуги персонального тренера, що дозволить заощадити значні кошти в порівнянні з гірськолижними курортами.
6. Принцип дії тренажера дозволяє створити ідеальну тренувальну методику навчання та покращення техніки, допомагає досягти практично моментальних результатів, незрівнянних ні з чим, за рахунок постійної присутності тренера поряд, який контролює техніку, регулює умови катання, миттєво виправляє дрібні помилки, особливо ті, яких практично неможливо. побачити на снігу.

Як працює гірськолижний тренажер Proleski?

Простими словами – це бігова доріжка для лижників та сноубордистів. Гірськолижний тренажер Proleski це конвеєр, який має похилу поверхню зі стрічкою, що рухається, виконаною з високотехнологічного композиту. Стрічка імітує снігову трасу і створена так, що повністю передає відчуття ковзання снігом.

Для занять на гірськолижному тренажері Proleski використовується звичайне екіпірування: гірські лижі, черевики, палиці, сноуборд. Для забезпечення ковзання верхній робочий шар стрічки зволожують водою. Для зменшення сили тертя гірських лиж чи сноуборду об стрічку робочий шар додатково обробляється спеціальним концентратом.

Імовірність поломки дошки, лиж, палиць, отримання травми відсутня, оскільки у тренажері Proleski використовується багаторівнева система безпеки. Тренажер Proleski створений після ретельного вивчення рухів лижника під час спуску. Під час розробки конструкторами розглядалися всі існуючі техніки катання. Зокрема на сноуборді моделювалися вектори сил, швидкісні характеристики. Розробники оснастили конструкцію численними режимами, що враховують рівень підготовки, характеристики інвентарю. Безпеку контролює електроніка у вигляді численних датчиків та вбудованих опцій, до яких входить плавний старт і фініш.

Детальну інформацію дивіться на сайті - kiev.proleski.ua

Номер адміністрації клубу: 067-55-444-10

Запис на групові відвідування